enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp
DOLAR
32,2020
EURO
35,0069
ALTIN
2.504,53
BIST
10.643,58
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul
Az Bulutlu
23°C
İstanbul
23°C
Az Bulutlu
Pazar Az Bulutlu
24°C
Pazartesi Az Bulutlu
23°C
Salı Parçalı Bulutlu
24°C
Çarşamba Az Bulutlu
22°C

Deniz Kanosu Türkiye yarışları Kocaeli’ye renk getirdi

Kocaeli’de gerçekleştirilen Deniz Kanosu Türkiye Kupası yarışlarında kupa ve mükafatlar düzenlenen merasimle sahiplerini buldu.

Deniz Kanosu Türkiye yarışları Kocaeli’ye renk getirdi
11.07.2023 00:36
0
A+
A-

KOCAELİ (İGFA) – Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve Türkiye Kano Federasyonu iş birliğiyle 8-9 Temmuz 2023 tarihlerinde Kocaeli’de birinci defa düzenlenen Deniz Kanosu Türkiye Kupası büyük heyecana sahne oldu.

Türkiye Kano Federasyonu 2023 faaliyet programında yer alan “Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Deniz Kanosu Türkiye Kupası” dün yapılan 200 metrelik kısa aralık cins yarışlarının akabinde sona erdi.

Kupa sıralamasında birinci Şişecam Çayırova Spor Kulübü, ikinci Selimpaşa Spor Kulübü, üçüncü ise Afyon Gençlik ve Spor Kulübü oldu.

Şampiyona, Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı Spor Şube Müdürlüğü tarafından birinci sefer Sporun Başşehri Kocaeli’nde ve tekrar birinci sefer denizde gerçekleşti. Sekapark Uçurtma Zirvesi kıyısında yapılan yarışlara ortalarında Şişecam Çayırova Spor Kulübü’nden atletlerinin da bulunduğu Türkiye genelinde 7 vilayetten 9 kulüp kadrosunda yer alan 13’ü bayan 53 sportmen katıldı.

Renkli manzaraların oluşturduğu 200 metre K-1 büyük erkek müsabakalarında birinci Selimpaşa Spor Kulübü’nden Emre Karahan, ikinci Afyon Gençlik ve Spor Kulübü’nden Mert Yıldırım, üçüncü ise Şişecam Çayırova Spor Kulübü’nden Ergün Vatan Baydemir oldu.

200 metre K-1 büyük bayan yarışlarında birinci iki sportmen Şişecam Çayırova Spor Kulübünden çıkarken, birinci Selin Sevin, ikinci Tuana Deniz, üçüncü ise Afyon Gençlik ve Spor Kulübü’nden Miray Selis Yavuz oldu.

Çekişmeli uğraşlara sahne alan 200 metre K-2 büyük erkek yarışlarında birinci Şişecam Çayırova Spor Kulübünden Ergün Vatan Baydemir ve Naci Oğuzhan Baydemir, ikinci Selimpaşa Spor Kulübü’nden Safa Köse ve Emre Karahan, üçüncü ise yeniden Şişecam Çayırova Spor Kulübünden Özer Acar ve Hasan Saraç oldu. 200 metre K-2 büyük bayan müsabakalarında birinci iki sportmen Şişecam Çayırova Spor Kulübünden çıkarken, birinci Selin Sevin ve Tuana Deniz, ikinci Irmak Türköz ve Saliha Erbaş, üçüncü ise Afyon Gençlik ve Spor Kulübü’nden Miray Selis Yavuz ve Sultan Sude Avşar oldu.

ETİKETLER: , , , ,